Ugrabite do 35-55% OFF Rasprodaja opremeIP OpremaTurboHD * Ograniceno vrijeme.

KABLOVI I OPREMA

Filter
Postavite obrnuto od abecednog

12 proizvoda

po stranici
Pogledajte kao Lista Mreža
  1. -13%
    KABLOVI I OPREMA HK-SFP+-10G-20-1330
    Rating:
    0%
    Opis proizvoda: HK-SFP+-10G-20-1330 je optički modul koji se koristi za prijenos podataka brzinom od 10Gbps. Ovaj modul podržava MMF, duplex fiber, 62.5/125um i 50/125um, a dolazi s LC konektorom. Valna duljina za prijenos podataka je Tx1330nm/ Rx1270nm, a domet je 0-20km. HK-SFP+-10G-20-1330 je idealan za upotrebu u mrežama i drugim aplikacijama gdje je potrebna brza i pouzdana komunikacija. Saznajte više
    Normalna cijena 215,98 EUR Posebna cijena 187,90 EUR
  2. -13%
    KABLOVI I OPREMA HK-SFP+-10G-20-1270
    Rating:
    0%
    Naziv proizvoda: HK-SFP+-10G-20-1270 Opis: HK-SFP+-10G-20-1270 je optički modul koji ima sljedeće karakteristike: - SMF, jedna vlakna, 9/125um - LC konektor - Brzina prijenosa podataka: 10Gbps - Valna duljina: Tx1270nm/ Rx1330nm - Domet: 0-20km Ovaj optički modul je idealan za upotrebu u optičkim mrežama koje zahtijevaju brzi prijenos podataka na velike udaljenosti. Saznajte više
    Normalna cijena 215,98 EUR Posebna cijena 187,90 EUR
  3. -13%
    KABLOVI I OPREMA OPTIČKI MODUL HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
    Rating:
    0%
    Opis proizvoda: Optički modul HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM je idealan za prijenos podataka brzinom od 1250Mbps. Ovaj modul koristi valnu duljinu Tx1550nm/Rx1310nm i podržava duplex vezu preko MMF, duplex fiber, 62.5/125um i 50/125um. Modul dolazi s LC konektorom za jednostavno povezivanje s drugim optičkim uređajima. Ovaj optički modul je visokokvalitetan i pouzdan te je idealan za razne primjene u optičkim mrežama. Saznajte više
    Normalna cijena 29,55 EUR Posebna cijena 25,70 EUR
  4. -13%
    KABLOVI I OPREMA OPTIČKI MODUL HK-SFP-1.25G-20-1550
    Rating:
    0%
    Opis proizvoda: Optički modul HK-SFP-1.25G-20-1550 je dizajniran za upotrebu u optičkim mrežama. Ovaj modul koristi jedno vlakno (Single fiber) i podržava brzine do 1250Mbps. Modul ima LC konektor za lako povezivanje s drugim optičkim uređajima. Valna duljina prijenosa podataka je Tx1550nm za slanje i Rx1310nm za primanje podataka. Modul je kompatibilan sa Single Mode Fiber (SMF) kabelima koji imaju 9/125um. Ovaj optički modul je idealan za upotrebu u optičkim mrežama koje zahtijevaju brzu i pouzdanu komunikaciju. Saznajte više
    Normalna cijena 52,98 EUR Posebna cijena 46,09 EUR
  5. -13%
    KABLOVI I OPREMA OPTIČKI MODUL HK-SFP-1.25G-20-1310
    Rating:
    0%
    Opis proizvoda: OPTIČKI MODUL HK-SFP-1.25G-20-1310 HK-SFP-1.25G-20-1310 je optički modul za prijenos podataka koji koristi SMF (Single Mode Fiber) tehnologiju s jednim vlaknom i 9/125um dimenzijama. Ovaj modul ima LC konektor i podržava brzinu prijenosa podataka od 1250Mbps. Valna duljina za prijenos podataka je Tx1310nm/Rx1550nm. Ovaj optički modul je visokokvalitetan i pouzdan za upotrebu u različitim optičkim mrežama. Svojim performansama i karakteristikama, ovaj optički modul savršeno odgovara za upotrebu u različitim optičkim modulima. Uz ovaj optički modul, možete biti sigurni da ćete dobiti vrhunske performanse i pouzdanost u prijenosu podataka u vašoj optičkoj mreži. Saznajte više
    Normalna cijena 39,74 EUR Posebna cijena 34,56 EUR
  6. -13%
    KABLOVI I OPREMA OPTIČKI MODUL-SFP+-10G-10-1330
    Rating:
    0%
    Opis proizvoda - OPTIČKI MODUL-SFP+-10G-10-1330

    OPTIČKI MODUL-SFP+-10G-10-1330

    Kategorija: Optički moduli

    Proizvođač: /

    Opis proizvoda:

    OPTIČKI MODUL-SFP+-10G-10-1330 je visokokvalitetni optički modul koji se koristi u mrežnim sustavima za prijenos podataka brzinom od 10 gigabita po sekundi. Modul podržava prijenos svjetlosnih signala na valnoj duljini od 1330 nm.

    Tehničke karakteristike:

    • Brzina prijenosa: 10 Gbps
    • Valna duljina: 1330 nm
    • Sučelje: SFP+
    • Podržana udaljenost: 10 km
    • Kompatibilnost: Standardni SFP+ priključak

    Primjena:

    OPTIČKI MODUL-SFP+-10G-10-1330 se koristi u različitim mrežnim uređajima i aplikacijama, uključujući mrežne prekidače, rutere i servere. Idealan je za visokokvalitetne mreže koje zahtijevaju brzi prijenos podataka.

    Napomena:

    Proizvodna tvrtka i cijena ovog optičkog modula nisu navedeni. Također, veličina i materijal modula nisu specificirani.

    Saznajte više
    Normalna cijena 122,25 EUR Posebna cijena 106,36 EUR
  7. -13%
    KABLOVI I OPREMA OPTIČKI MODUL-SFP+-10G-10-1270
    Rating:
    0%

    OPTIČKI MODUL-SFP+-10G-10-1270

    Kategorija: OPTIČKI MODULI

    Proizvođač:

    /

    Opis proizvoda:

    OPTIČKI MODUL-SFP+-10G-10-1270 je visokokvalitetni optički modul koji pruža brzi prijenos podataka od 10 gigabita po sekundi. Ovaj modul je idealan za širok raspon optičkih mrežnih aplikacija.

    Ključne značajke:

    • Brzi prijenos podataka od 10 gigabita po sekundi
    • Pogodan za različite optičke mrežne aplikacije
    • Kompaktan dizajn
    • Jednostavna instalacija

    Tehničke specifikacije:

    • Model: OPTIČKI MODUL-SFP+-10G-10-1270
    • Brzina prijenosa podataka: 10 gigabita po sekundi
    • Valna duljina: 1270 nm
    • Sučelje: SFP+

    Napomena:

    Cijena, veličina i materijal proizvoda nisu navedeni u ovoj opisu. Za više informacija o proizvodu, molimo kontaktirajte proizvođača.

    Saznajte više
    Normalna cijena 122,25 EUR Posebna cijena 106,36 EUR
  8. -13%
    KABLOVI I OPREMA OPTIČKI MODUL SFP-10G-850-0,3-LC-MM
    Rating:
    0%
    OPTIČKI MODUL SFP-10G-850-0,3-LC-MM

    OPTIČKI MODUL SFP-10G-850-0,3-LC-MM

    Kategorija: OPTIČKI MODULI

    Proizvođač: /

    Opis proizvoda:

    OPTIČKI MODUL SFP-10G-850-0,3-LC-MM je visokokvalitetni optički modul koji se koristi za prijenos podataka brzinom od 10 gigabita po sekundi. Modul koristi LC-MM konektor za optičku povezivost.

    Specifikacije:

    • Brzina prijenosa: 10 gigabita po sekundi
    • Konektor: LC-MM
    • Materijal: /
    • Veličina: /
    • Cijena: /
    Saznajte više
    Normalna cijena 34,64 EUR Posebna cijena 30,14 EUR
  9. -13%
    KABLOVI I OPREMA OPTIČKI MODUL SFP-1.25G-20-1550
    Rating:
    0%

    Naziv proizvoda: OPTIČKI MODUL SFP-1.25G-20-1550

    OPTIČKI MODUL SFP-1.25G-20-1550 je visokokvalitetni optički modul koji se koristi za proširenje, djeljenje i konverziju signala. Ovaj modul ima širok raspon primjena i dizajniran je za profesionalne i industrijske potrebe.

    Extenderi, djelitelji i konverteri su neophodni alati u modernim mrežnim i komunikacijskim sustavima. Ovaj optički modul omogućuje pouzdanu i brzu prijenos podataka putem optičkih vlakana.

    Sa svojim naprednim tehničkim karakteristikama, ovaj modul pruža visoku pouzdanost i performanse. Izrađen je od kvalitetnih materijala koji osiguravaju dugotrajnost proizvoda.

    OPTIČKI MODUL SFP-1.25G-20-1550 je kompatibilan sa širokim spektrom uređaja i mrežnih sustava. Jednostavan je za instalaciju i korisnički prijateljski, omogućujući lako korištenje i održavanje.

    Bez obzira da li trebate proširiti mrežu, djeliti signal ili konvertirati podatke, OPTIČKI MODUL SFP-1.25G-20-1550 je pravi izbor za vas. Ovaj proizvod će poboljšati performanse vašeg sustava i omogućiti vam pouzdano i efikasno prijenos podataka.

    Saznajte više
    Normalna cijena 30,56 EUR Posebna cijena 26,59 EUR
  10. -13%
    KABLOVI I OPREMA OPTIČKI MODUL SFP-1.25G-20-1310
    Rating:
    0%
    Opis proizvoda - Optički modul SFP-1.25G-20-1310

    Optički modul SFP-1.25G-20-1310

    Opis proizvoda

    Optički modul SFP-1.25G-20-1310 je visokokvalitetni optički modul koji pruža pouzdanu i brzu optičku komunikaciju. Ovaj modul je idealan za razne optičke mreže i omogućuje prenos podataka brzinom od 1.25 Gbps.

    Karakteristike

    • Model: SFP-1.25G-20-1310
    • Kategorija: Optički moduli
    • Proizvođač: /
    • Materijal: Nije navedeno
    • Veličina: Nije navedeno
    • Cena: Nije navedeno

    Prednosti

    • Brza i pouzdana optička komunikacija
    • Podržava prenos podataka brzinom od 1.25 Gbps
    • Prilagodljiv za različite optičke mreže

    Upotreba

    Optički modul SFP-1.25G-20-1310 se može koristiti u različitim industrijskim i komercijalnim aplikacijama koje zahtevaju visokokvalitetnu optičku komunikaciju. Može se integrisati u različite mrežne uređaje kao što su ruteri, prekidači, serveri i drugi.

    Saznajte više
    Normalna cijena 30,56 EUR Posebna cijena 26,59 EUR
  11. -13%
    KABLOVI I OPREMA COPPER SFP MODUL 1000BASE-T 100m RJ45
    Rating:
    0%
    Opis proizvoda: Ovaj Copper SFP modul omogućuje brzi prijenos podataka putem RJ45 konektora. Podržava brzinu od 1000BASE-T i omogućuje prijenos signala na udaljenost do 100 metara. Idealno je rješenje za mreže koje zahtijevaju visoku propusnost i pouzdanost. Saznajte više
    Normalna cijena 30,56 EUR Posebna cijena 26,59 EUR
  12. -13%
    KABLOVI I OPREMA OPTIČKI MODUL SFP-1.25G-850-0,5-LC-MM
    Rating:
    0%

    OPTIČKI MODUL SFP-1.25G-850-0,5-LC-MM

    Kategorija: OPTIČKI MODULI

    Proizvođač: /

    Opis proizvoda: OPTIČKI MODUL SFP-1.25G-850-0,5-LC-MM je visokokvalitetni optički modul koji pruža pouzdanu i brzu optičku vezu. Ovaj modul je idealan za širok spektar primjena, uključujući mrežne uređaje, telekomunikacijske sustave i industrijske mreže. Ovaj modul podržava brzinu prijenosa od 1.25 Gbps i koristi LC konektor za jednostavno povezivanje. Nudi multimodni prijenos na valnoj duljini od 850 nm i ima domet od 0,5 km. OPTIČKI MODUL SFP-1.25G-850-0,5-LC-MM je visoko pouzdan proizvod koji pruža izvrsne performanse i dugotrajnost.

    Saznajte više
    Normalna cijena 22,41 EUR Posebna cijena 19,50 EUR
Filter
Postavite obrnuto od abecednog

12 proizvoda

po stranici
Pogledajte kao Lista Mreža